خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  بازداشت متهم به تجاوز به یک زن در تهران

بازداشت متهم به تجاوز به یک زن در تهران

خبرگزاری هرانا – مردی در تهران که متهم است زن جوانی را مورد تجاوز قرار داده بازداشت و روانه زندان شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، متهم به تجاوز به یک زن در تهران بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، چندی پیش زنی جوان با مراجعه به پلیس حادثه‌ای که برایش رخ داده بود را برملا کرد و گفت: من فروشنده مجازی عطر و ادکلن هستم و در اینستاگرام فعالیت می‌کنم. چند روز قبل مرد جوانی سفارش عطر داد و من هم برایش تهیه کردم بعد قرار شد برای تحویل کالا به مقابل خانه‌ام بیاید.

وقتی زنگ خانه را زد، من مقابل در رفتم و دو مرد جوان را دیدم. آنها وقتی متوجه شدند من تنها هستم، یکباره به سمتم آمدند، با تهدید مرا به داخل خانه برده و بعد از تجاوز، کارت بانکی‌ام را نیز سرقت کردند.

پس از شکایت این زن جوان، وی به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان موضوع تجاوز به وی را تأیید کردند. بدین ترتیب تحقیقات برای دستگیری متهمان آغاز شد و سرانجام پس از گذشت ۴ ماه از این حادثه کارآگاهان موفق شدند یکی از متهمان را دستگیر کنند. از آنجا که تلاش‌ها برای دستگیری متهم اصلی پرونده که خریدار عطر بود بی نتیجه ماند، پرونده برای رسیدگی و تحقیقات بیشتر به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

وقتی متهم مقابل قضات دادگاه ایستاد گفت: آن روز من همراه دوستم برای تحویل عطر به خانه این زن رفتیم. من اصلاً خبر نداشتم دوستم چه نقشه‌ای در سر دارد فقط به من گفت سفارش عطر داده است و می‌خواهد آن را تحویل بگیرد، اما وقتی مقابل خانه زن جوان رفتیم، دوستم از من خواست برای سرقت وارد خانه‌اش شویم. من هم قبول کردم اما دوستم به این خانم تجاوز کرد و من کاری نکردم. فقط کارت عابربانکش را دزدیدم و از حساب او مبلغی برداشت کردم. مبلغ مورد نظر را از کارت این زن به کارت دیگری واریز و بعد از چند بار جابه‌جایی پول در کارت‌های مختلف، آن را برداشت کردم.

شاکی پس از شنیدن اظهارات متهم گفت:”دروغ می‌گوید؛ او هم به من تجاوز کرد”

پس از پایان جلسه قضات از کارآگاهان پلیس خواستند تا متهم فراری را هرچه زودتر دستگیر کنند و متهم بازداشت شده نیز با صدور قرار بازداشت روانه زندان شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید