خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰, 27th of November 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ساعت ۲۱:۳۹:۴۲

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  ابوالفضل کرامتی به دادگاه کیفری تبریز احضار شد/ سند

ابوالفضل کرامتی به دادگاه کیفری تبریز احضار شد/ سند

خبرگزاری هرانا – ابوالفضل کرامتی، شهروند ساکن تبریز، طی ابلاغیه ای به شعبه ۱۱۲ دادگاه کیفری دو تبریز احضار شد. آقای کرامتی در تاریخ ۲ مردادماه توسط نیروهای امنیتی در تبریز بازداشت و در تاریخ ۶ مردادماه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان این شهر آزاد شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ابوالفضل کرامتی، شهروند ساکن تبریز، طی ابلاغیه ای به شعبه ۱۱۲ دادگاه کیفری دو این شهر احضار شد.

بر اساس این ابلاغیه که از طریق سامانه الکترونیکی قوه قضائیه (ثنا) ابلاغ شده است، از وی خواسته شده تا صبح روز دوشنبه ۲۶ مهرماه، جهت رسیدگی به اتهام “انجام حرکات نامتعارف و هیاهو و جنجال منتهی به اخلال در نظم عمومی و بازداشتن مردم از کسب و کار و سلب آسایش و امنیت از طریق شرکت در تجمع غیر قانونی” در این شعبه حاضر شود.

آقای کرامتی در تاریخ ۲ مردادماه توسط نیروهای امنیتی در تبریز بازداشت و در تاریخ ۶ مردادماه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان این شهر آزاد شده بود.

روز شنبه ۲ مردادماه، شماری از شهروندان ساکن تبریز در حمایت از اعتراضات خوزستان به بی آبی  و سوء مدیریت مسئولان دست به تجمع و راهپیمایی اعتراضی زدند که در جریان این تجمع شماری از شهروندان بازداشت شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید