خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  محمد محمودی به پرداخت جزای نقدی محکوم شد

محمد محمودی به پرداخت جزای نقدی محکوم شد

خبرگزاری هرانا – محمد محمودی شهروند اهل تبریز، توسط دادگاه کیفری دو تبریز به پرداخت جزای نقدی بدل از حبس و شلاق محکوم شد. این شهروند در جریان اعتراضات اخیر تبریز بازداشت و پس از مدتی، با تودیع قرار وثیقه و به صورت موقت آزاد شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محمد محمودی شهروند اهل تبریز، به پرداخت جزای نقدی بدل از حبس و شلاق محکوم شد.

بر اساس این حکم که در تاریخ ۱۹ مهرماه از سوی شعبه ۱۱۲ دادگاه کیفری دو تبریز صادر شده است، آقای محمودی از بابت اتهام اخلال در نظم عمومی به پرداخت ۶ میلیون تومان جزای نقدی بدل از یکسال حبس و یک میلیون تومان جزای نقدی بدل از شلاق، با احتساب ایام بازداشت قبلی محکوم شد.

محمد محمودی پیشتر جریان اعتراضات اخیر تبریز بازداشت و نهایتا پس از تفهیم اتهام با تودیع قرار وثیقه، تا پایان مراحل دادرسی و به صورت موقت آزاد شد.

جلسه بازپرسی وی در تاریخ ۹ مردادماه، در دادسرای عمومی و انقلاب تبریز برگزار شده بود.

لازم به ذکر است، در تاریخ ۲ مردادماه، شماری از شهروندان ساکن تبریز در حمایت از اعتراضات خوزستان به بی آبی و سوء مدیریت مسئولان، دست به تجمع و راهپیمایی اعتراضی زدند. طی این تجمع شماری از شهروندان توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید