خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  خراسان رضوی؛ کودک آزاری در صدر گزارشات اورژانس اجتماعی

خراسان رضوی؛ کودک آزاری در صدر گزارشات اورژانس اجتماعی

خبرگزاری هرانا – مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی از ثبت هزار و ۸۶۶ تماس طی سال جاری در ارتباط با کودک آزاری با سامانه تلفنی اورژانس اجتماعی این استان خبر داد. یه گفته وی طی سال جاری گزارش کودک آزاری در رتبه نخست تماس‌های مردمی و اختلافات خانوادگی و همسر آزاری به ترتیب در رتبه دوم و سوم قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی از ثبت هزار و ۸۶۶ تماس طی سال جاری در ارتباط با کودک آزاری با سامانه تلفنی اورژانس اجتماعی این استان خبر داد.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در این خصوص گفت: “پس از کودک آزاری ،اختلافات خانوادگی و همسرآزاری به ترتیب بیشترین موضوع تماسهای شهروندان خراسانی با سامانه تلفنی اورژانس اجتماعی استان از ابتدای امسال تا کنون است”.

مسعود فیروزی افزود: “۱۱هزار و ۵۳۵ تماس از ابتدای امسال تاکنون با خط ۱۲۳ اورژانس اجتماعی بهزیستی استان گرفته شده است که گزارش کودک آزاری با هزار و ۸۶۶مورد در صدر و دارای رتبه نخست تماس‌های مردمی است”.

وی ادامه داد: “همچنین اختلافات خانوادگی با هزار و ۴۷۰ تماس و همسرآزاری با ۹۶۱ تماس، رتبه‌های دوم و سوم بیشترین تماس‌ها با اورژانس اجتماعی خراسان رضوی را داشته اند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید