خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  کشته و زخمی شدن چند تن تحت عنوان “ضد انقلاب” توسط نیروهای سپاه کردستان

کشته و زخمی شدن چند تن تحت عنوان “ضد انقلاب” توسط نیروهای سپاه کردستان

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۴ شهریورماه، سپاه بیت‌المقدس کردستان، از کشته و زخمی شدن چند تن توسط نیروهای این نهاد امنیتی تحت عنوان “ضد انقلاب” در شهرستان سروآباد واقع در استان کردستان خبر داد. این ادعای مبهم در حالی مطرح شده است که به قتل رسیدن برخی شهروندان توسط نیروهای امنیتی و ارگان های نظامی با دلایلی مغایر با عنوان اتهامی مطروحه مسبوق به سابقه بوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، سپاه پاسدارن کردستان، از کشته و زخمی شدن چند تن، توسط نیروهای این نهاد امنیتی تحت عنوان “ضد انقلاب و اشرار” در شهرستان سروآباد خبر داد.

این نهاد امنیتی در اطلاعیه خود بدون اشاره به جزییات و اتهامات مطروحه علیه این افراد، مدعی شد: “یک تیم تروریستی به قصد خرابکاری از مرز اقلیم کردستان عراق وارد خاک ایران شده بودند و در کمین نیروهای سپاه کردستان گرفتار شدند. در این درگیری تعدادی از نیروهای ضد انقلاب کشته و مجروح شدند و مقدار قابل‌ توجهی تجهیزات و مهمات از آنان نیز توسط نیروهای سپاه سروآباد کشف و ضبط شد”.

در این گزارش به هویت و تعداد افراد اشاره ای نشده است.

کشته شدن این افراد توسط نیروهای سپاه پاسداران با ادعای «مبارزه با اشرار و ضد انقلاب » در حالی صورت گرفته است که به قتل رسیدن برخی شهروندان توسط نیروهای امنیتی و ارگان های نظامی با دلایلی مغایر با عنوان اتهامی مطروحه مسبوق به سابقه بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید