خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مرگ یک دامدار در جم/ دو کارگر مصدوم حادثه شرکت فولاد عجب شیر جان باختند

فقدان ایمنی کار؛ مرگ یک دامدار در جم/ دو کارگر مصدوم حادثه شرکت فولاد عجب شیر جان باختند

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته و امروز شنبه ۹ مردادماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک دامدار در شهرستان جم بر اثر سقوط از ارتفاع، جان باخت. در خبری دیگر، دو کارگر در شهرستان عجب شیر که هفته گذشته در پی آتش سوزی دچار سوختگی شده بودند، به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرگزاری صداوسیما، دو کارگر مصدوم شرکت تولیدی فولاد عجب شیر، در بیمارستان سینای تبریز جان باختند.

بر اساس این گزارش، در این حادثه که صبح روز شنبه گذشته رخ داده بود ۴ نفر به شدت مصدوم شده بودند که ۲ تن از آن‌ها به علت شدت سوختگی پس از چند روز بستری در بیمارستان سینای تبریز فوت کردند.

به گفته رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی عجب شیر، فعل و انفعالات شیمیایی کوره تولید فولاد باعث فوران مواد مذاب فولاد به ارتفاع حدود ۱۵ متر شد و کارگران حاضر را در اطراف کوره به شدت دچار سوختگی کرد.

مرگ یک دامدار در جم

به گزارش ایلنا، روز جمعه ۸ مردادماه ۱۴۰۰، یک دامدار در شهرستان جم به دلیل سقوط از ارتفاع کوه جان باخت.

بر اساس این گزارش، روز گذشته، فردی از اهالی شهرستان جم در ارتفاعات کوه‌های روستای «دوتور» دچار حادثه سقوط از ارتفاع شد که متاسفانه در حال انتقال به بیمارستان جان باخت.

شخص متوفی که شغلش دامداری بود، بر اثر بی‌احتیاطی دچار سانحه شد و در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید