خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بندرعباس، ضرب و شتم کادر درمان توسط همراه یک بیمار جان باخته

بندرعباس، ضرب و شتم کادر درمان توسط همراه یک بیمار جان باخته

خبرگزاری هرانا – پرسنل کادر درمان و پزشک درمانگاهی در شهر بندرعباس، حین ارائه خدمات درمانی توسط همراه یک بیمار که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داده است، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، همراه یک بیمار مبتلا به کرونا با سلاح سرد به پرسنل درمانگاه و داروخانه شهید چمران بندرعباس حمله و پزشک حاضر در درمانگاه را مورد ضرب و شتم قرار داد.

سخنگوی ستاد کرونا استان هرمزگان ضمن تایید این خبر، گفت: فردی به همراه فرزند خود به درمانگاه شهید چمران محله امیراباد مراجعه و توسط پزشک حاضر در درمانگاه معاینه می شود و بر اساس وجود علائم بیماری کرونا و دستور پزشک جهت بستری شدن فرد بیمار، خانواده بیمار به تشخیص پزشک توجه نمی کنند.

دکتر فاطمه نوروزیان تصریح کرد: بعد از مدتی و به دلیل پیشرفت بیماری و عدم مراجعه به موقع به بیمارستان جهت بستری، فرد مورد نظر فوت می کند.

نوروزیان افزود: پس از این رخداد فرزند خانواده با مراجعه به درمانگاه شهید چمران با چاقو به سمت کادر درمان و پزشک درمانگاه حمله نموده و وی را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

سخنگوی ستاد کرونا بیان داشت: خوشبختانه حال فرد مضروب که از پرسنل کادر درمان می باشد مساعد و پرونده این پزشک نیز از طریق مراجع ذی صلاح در حال پیگیری می باشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید