خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  در پی حضور مدلهای زن در مراسم افتتاحیه؛ یک واحد پارچه فروشی پلمب و صاحب آن بازداشت شد

در پی حضور مدلهای زن در مراسم افتتاحیه؛ یک واحد پارچه فروشی پلمب و صاحب آن بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – مسئول روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی از پلمب یک واحد پارچه فروشی در مهاباد به دلیل حضور مدلهای زن و آنچه “تبلیغات نامتعارف” خوانده، خبر داد. به گفته وی، صاحب این پارچه فروشی بازداشت و سایر عوامل نیز شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفته اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، یک واحد پارچه فروشی در شهرستان مهاباد به دلیل حضور مدل های زن در مراسم افتتاحیه پلمب و صاحب این مغازه بازداشت شد.

مسئول روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی در این خصوص مدعی شد: “هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر کرده بود که به محض اطلاع، دادستان پیگیر این موضوع شد”.

اکبر تایوغ افزود: با ورود دادستانی مهاباد ضمن پلمب این واحد پارچه فروشی صاحب مغازه بازداشت و تحویل مراجع قضایی شد. بعلاوه سایر عوامل دخیل نیز شناسایی وتحت تعقیب قرار گرفتند.

حسن روحانی، رییس جمهور ایران در اوایل سال ۱۳۹۵ گفته بود: «حق نداریم در زندگی خصوصی و عمومی مردم دخالت کنیم.» او همچنین گفته بود: «آزادی مردم با آیین نامه و سلیقه افراد و برخی دستگاه‌ها نمی تواند محدود شود و آزادی مردم به غیر از قانون با هیچ چیز دیگری محدود نمی شود و حتی دولت و قوه قضاییه هم نمی توانند مردم را محدود کنند و فقط قانون می تواند چارچوب‌هایی در این زمینه داشته باشد.»

ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید