خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  تداوم بازداشت ۳ شهروند در بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج

تداوم بازداشت ۳ شهروند در بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج

خبرگزاری هرانا – آرام مرادیان، امیر رضایی و آرش احمدیان با گذشت بیش از ۷۰ روز از زمان دستگیری کماکان در بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج به سر می‌برند. این سه شهروند اهل شهرستان سنندج در تاریخ ۷ اردیبهشت‌‌ماه، توسط نیروهای امنیتی در این شهرستان بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، آرام مرادیان، امیر رضایی و آرش احمدیان شهروندان بازداشتی اهل شهرستان سنندج علیرغم گذشت بیش از هفتاد روز از زمان دستگیری کماکان در بازداشت به سر می بردند.

بر اساس این گزارش، این سه شهروند هم اکنون در بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج نگهداری می‌شوند.

در این گزارش به گفته یک منبع مطلع آمده است: تاکنون مراجع قضایی و امنیتی با آزادی موقت این سه شهروند موافقت نکرده‌اند و نیروهای امنیتی این سه شهروند را برای اخذ اعترافات اجباری و همکاری با نهادهای امنیتی تحت فشار قرار داده‌اند.

این منبع مطلع افزود: این سه شهروند طی مدت بازداشت چند بار تماس کوتاه تلفنی را با خانواده‌هایشان داشته‌ و از دسترسی به وکیل و ملاقات با خانواده محروم بوده‌اند.

آرام مرادیان فرزند عثمان، امیر رضایی فرزند جمیل و آرش احمدیان فرزند ناصر روز سه‌شنبه ۷ اردیبهشت‌ ۱۴۰۰، توسط نیروهای امنیتی در سنندج بازداشت شدند.

از میان این سه تن آقایان آرام مرادیان و امیر رضایی پیشتر در دی‌ماه ٩٩ نیز به اداره اطلاعات سنندج احضار و مورد بازجویی قرار گرفته بودند.

این شهروندان همگی از اهالی روستای تنگیسر از توابع منطقه ژاورود سنندج در استان کردستان هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید