خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  زندان فردوس؛ مرگ یک متهم در پی تعلل در اعزام به بیمارستان

زندان فردوس؛ مرگ یک متهم در پی تعلل در اعزام به بیمارستان

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۳۰ خردادماه، یک متهم در زندان فردوس خراسان جنوبی در پی تعلل در اعزام به مراکز درمانی، جان خود را در بیمارستان از دست داد. این شهروند که در فروردین ماه سال جاری، حین تعقیب و گریز توسط ماموران انتظامی، خودروی اش واژگون و دچار مصدومیت شده بود، یک روز بعد در بیمارستان بازداشت و به زندان انتقال پیدا کرد. عدم اعزام به موقع او به مراکز درمانی در حالی بوده که به دلیل آسیب دیدگی شدید از ناحیه ریه و کمر قادر به حرکت بدون کمک سایر زندانیان نبوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رسانک، روز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰، یک متهم در زندان فردوس خراسان جنوبی در پی تعلل در اعزام به مراکز درمانی، جان خود را در بیمارستان از دست داد.

در این گزارش، هویت این شهروند حسین پاهندی‌پور، فرزند عبدالله عنوان شده است.

خودروی او فروردین‌ماه سال جاری، حین تعقیب و گریز توسط ماموران انتظامی، واژگون و این شهروند از ناحیه کمر و ریه ها دچار آسیب و مصدومیت شد. او یک روز پس از انتقال به بیمارستان توسط ماموران انتظامی بازداشت و به زندان منتقل شد.

علیرغم اینکه وضعیت این شهروند بازداشتی روز بروز وخیم تر شده و بدون کمک سایر زندانیان توانایی حرکت نیز نداشته است با اعزام او به مراکز درمانی تا مدتها موافقت نشده بود.

این شهروند نهایتا در پی وخامت وضعیت جسمانی‌اش، با تاخیر به یکی از مراکز درمانی و سپس به بیمارستان منتقل شد و چند روز پس از بستری شدن در بخش آی سی یو، به دلیل تاخیر در رسیدگی پزشکی جان خود را از دست داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید