خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مرگ ۲ کارگر در اصفهان

فقدان ایمنی کار؛ مرگ ۲ کارگر در اصفهان

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۲۹ خردادماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۲ کارگر در اصفهان جان خود را از دست دادند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز شنبه ۲۹ خردادماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، دو کارگر در اصفهان در حین انجام کار دچار حادثه شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در این خصوص گفت: این حادثه ساعت ۱۷ و ۴۴ دقیقه روز گذشته رخ داد و نیروهای امداد و نجات از ۱۰ ایستگاه محل اعزام شدند و در مجموع این عملیات نجات تا ساعت ۲ و ۶ دقیقه بامداد امروز ادامه داشت.

فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به اینکه احتمال محبوس شدن ۲ کارگر در زیر آوار مطرح شد، افزود: در ساعت ۲۲ و ۲۳ دقیقه پیکر بی‌جان فرد اول در عمق چهار متری کشف شد.

کاوه آهنگران تصریح کرد: این کارگر حدودا ۵۵ ساله بود که با تلاش چهار ساعته آتش‌نشانان از چاه خارج شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه تلاش برای خارج کردن کارگر دیگر همچنان ادامه یافت بیان کرد: در ساعت ۲ و ۶ دقیقه بامداد نیز پس از هفت ساعت تلاش نفس‌گیر پیکر بی‌جان کارگر دوم که فوت کرده بود از چاه خارج شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید