خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  سنندج؛ ابلاغ کیفرخواست پرونده احمد مرادی

سنندج؛ ابلاغ کیفرخواست پرونده احمد مرادی

خبرگزاری هرانا – کیفرخواست پرونده احمد مرادی، مدیر یک کانال تلگرامی، در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سنندج صادر و به وی ابلاغ شد. این پرونده با ۱۴ عنوان اتهامی، با شکایت ۳ تن از جمله دادستان شهرستان سنندج علیه وی گشوده شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، کیفرخواست پرونده احمد مرادی، مدیر یک کانال تلگرامی، از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سنندج صادر و به وی ابلاغ شد.

بر اساس این کیفرخواست که توسط شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سنندج صادر و به وی ابلاغ شده است، آقای مرادی به آدم ربایی، توهین به رهبری، اخلال در نظم و آسایش عمومی، تهدید به قتل مقامات قضایی، نشراکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام، اقدام به فعالیت تبلیغی علیه نظام، افترا، توهین به افراد عادی، تهدید به قتل، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم بر ضد امنیت داخلی و خارجی، توهین به مقامات قضایی، معاونت در تهدید مقامات قضایی و اهانت به بنیانگذار جمهوری اسلامی، متهم شده است. دادگاه رسیدگی به پرونده وی به صورت غیابی برگزار و اتهام آدم ربایی از سوی دادگاه رد شده است.

این پرونده با شکایت آقای یاریجانی دادستان شهرستان سنندج و دو تن دیگر که گفته میشود از افراد نزدیک بە نیروهای امنیتی هستند علیه وی گشوده شده است.

احمد مرادی مدیر یک کانال تلگرامی است که حدود ٨ سال پیش از کشور خارج شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید