خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  ضرب و شتم یک دستفروش توسط ماموران سد معبر شهرداری ری / عاملین بازداشت شدند

ضرب و شتم یک دستفروش توسط ماموران سد معبر شهرداری ری / عاملین بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – بنابر اعلام دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری، سه نفر از ماموران سد معبر که روز جمعه ۲۴ اردیبهشت‌ماه، اقدام به ضرب و شتم یک دستفروش کرده بودند، بازداشت شدند. به گفته وی ماموران مذکور در ازای اجازه دستفروشی از آن فرد به صورت هفتگی مبلغی را دریافت می‌کردند و بعد از آنکه او نتوانست به ماموران خاطی مبلغ مورد نظر را بپردازد، مورد ضرب و شتم آن‌ها قرار گرفته است. طی روزهای اخیر انتشار ویدئوی ضرب و شتم این شهروند توسط ماموران سدمعبر شهرداری واکنش بسیاری را در شبکه های اجتماعی بهمراه داشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری از بازداشت سه نفر از ماموران سد معبر که اقدام به ضرب و شتم یک دستفروش کرده بودند، خبر داد.

غلامرضا نوفرستی، در این خصوص گفت: پس از انجام بررسی‌های قضایی، سه نفر از ماموران سد معبر که اقدام به ضرب و شتم یک دستفروش کرده بودند، بازداشت شدند و تحقیقات برای دستگیری نفر چهارم نیز در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری با اشاره به اعلام شکایت شاکی خاطرنشان کرد: شاکی ضمن اعلام شکایت خواستار رسیدگی به موضوع ضرب و شتم و تخریب اموالش شد.

وی با بیان اینکه شاکی چند سال به صورت سیار در مقابل مغازه‌ای اقدام به عینک فروشی می‌کرده است، اظهار کرد: متهمان به صورت هفتگی از افراد دستفروش مبلغی پول دریافت می‌کردند تا اجازه دهند دستفروشان فعالیت کنند.

نوفرستی تصریح کرد: شاکی به دلیل اینکه چهار هفته اخیر فروشی نداشته در نتیجه نتوانسته است تا مبلغ مورد نظر ماموران سد معبر شهرداری را بپردازد؛ به همین دلیل مورد ضرب و شتم آن‌ها قرار گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری تاکید کرد: رسیدگی‌های قضایی در خصوص این پرونده ادامه دارد و با جدیت با عوامل آن برخورد خواهد شد؛

بنابراین گزارش ۲۴ اردیبهشت ماه بود که در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم یک دستفروش توسط تعدادی از ماموران سد معبر شهرداری در شهر ری، غلامرضا نوفرستی، دادستان عمومی و انقلاب شهر ری در گفتگو با میزان صدور دستور قضایی به منظور شناسایی و برخورد با عوامل ضرب و شتم این دستفروش خبر داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید