خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰, 24th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ ساعت ۲۲:۴۶:۵۱

    خانه  > slide, زندانیان  >  فرزین رضایی روشن به زندان رجایی شهر کرج تبعید شد

فرزین رضایی روشن به زندان رجایی شهر کرج تبعید شد

خبرگزاری هرانا – فرزین رضایی روشن، زندانی سیاسی، روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه به بهانه انتقال به بیمارستان از زندان اوین خارج و به زندان رجایی شهر کرج تبعید شد. آقای رضایی روشن از روز دوشنبه در یکی از سلول‌های انفرادی بند امن این زندان نگهداری می‌‌شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰، فرزین رضایی روشن، زندانی سیاسی به بهانه انتقال به بیمارستان از زندان اوین خارج و به زندان رجایی شهر کرج تبعید شد.

گفته می‌شود آقای رضایی روشن که از روز دوشنبه در یکی از سلول‌های انفرادی بند امن این زندان نگهداری می‌‌شود، به لحاظ وضعیت روانی در شرایط نامساعدی بسر میبرد.

فرزین رضایی روشن در خردادماه ۹۶ توسط ماموران اطلاعات سپاه بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد موسوم به بند دو الف زندان اوین منتقل شد. وی پس از ۸ روز با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.

این شهروند نهایتا توسط شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی ماشالله احمدزاده از بابت اتهامات “تبلیغ علیه نظام و اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی” به ۴ سال حبس تعزیری محکوم شد.

وی نهایتا در اسفندماه ۹۸ بازداشت و جهت تحمل دوران محکومیت خود به زندان اوین منتقل شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید