خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  ضرب و شتم کادر درمان توسط همراه بیمار در تهران

ضرب و شتم کادر درمان توسط همراه بیمار در تهران

خبرگزاری هرانا – رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران از ضرب و شتم ۴ تن از کارکنان درمانگاهی واقع در شرق تهران توسط همراه یک بیمار خبر داد. به گفته وی روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه متهم بازداشت و پرونده او جهت طی مراحل قانونی به دادسرا ارجاع داده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران از ضرب و شتم ۴ تن از کارکنان درمانگاهی واقع در شرق تهران توسط همراه یک بیمار خبر داد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری، مردی چاقو به دست وارد درمانگاهی در شرق تهران شد و با ایجاد رعب وحشت در بین مراجعان، ۴ تن از کارکنان درمانگاه را مجروح و اموال درمانگاه را تخریب کرد.

سعید راستی در خصوص جزئیات این واقعه اظهار کرد: همسر این فرد برای انجام امور پزشکی به درمانگاه مراجعه و از پرسنل آن درخواست انجام کارهای پزشکی بدون نوبت را می کند که این کار با مخالفت کارکنان مواجه می شود. پس از آن متهم به این درمانگاه وارد و مرتکب اقدامات مذکور می شود.

راستی، با اشاره به اینکه متهم پس از تخریب و مصدوم کردن کارکنان درمانگاه، بلافاصله از محل گریخته بود، بیان داشت: روز گذشته بررسی این موضوع در اختیار ماموران این پلیس قرار گرفت و متهم در “شمیران نو” شناسایی و با هماهنگی های قضائی بازداشت شد.

وی در پایان افزود: متهم با اعتراف به جرم ارتکابی و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید