خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  برکناری یک مدیر دولتی به دلیل همراه داشتن سگ در خودرو

برکناری یک مدیر دولتی به دلیل همراه داشتن سگ در خودرو

خبرگزاری هرانا – دادستان شهرستان اهواز از برکناری و احضار یک مدیر دولتی به دلیل آنچه که وی “سگ گردانی با خودروی دولتی” عنوان کرد، خبر داد. هرچند بر اساس سیستم قضایی ایران، قانون مشخصی همراه داشتن سگ در خودرو را ممنوع نمیکند با این حال بسیاری از مسئولان کشوری صرفا به دلیل آنچه که این اقدام را “ترویج فرهنگ غربی” می خوانند، با شهروندان به دلیل همراه داشتن سگ برخورد می کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، دادستان شهرستان اهواز از برکناری یک مدیر دولتی به دلیل آنچه که “وی سگ گردانی با خودروی دولتی” عنوان کرد، خبر داد.

عباس حسینی اظهار کرد: این فرد که معاون مالی اداری یکی از ادارات کل استان خوزستان بود توسط مسوول مستقیم خود از منصبی که داشت برکنار شد.

وی همچنین از احضار این شهروند به دادسرا برای روز شنبه ۱۱ اردیبهشت خبر داد و گفت که به سرعت پرونده‌ای قضایی برای این فرد تشکیل خواهد شد.

هرچند بر اساس سیستم قضایی ایران، قانون مشخصی همراه داشتن سگ در خودرو را ممنوع نمیکند با این حال بسیاری از مسئولان کشوری صرفا به دلیل آنچه که این اقدام را “ترویج فرهنگ غربی” می خوانند، با شهروندان به دلیل همراه داشتن سگ برخورد می کنند. این موضوع حتی در برخی از شهرها به بازداشت شهروندان توسط نیروی انتظامی و پلیس راه منجر شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید