خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  ضرب و شتم کارشناسان اورژانس توسط مصدوم و همراهانش در قزوین

ضرب و شتم کارشناسان اورژانس توسط مصدوم و همراهانش در قزوین

خبرگزاری هرانا – روز پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت‌ماه، چند تن از کارشناسان اورژانس استان قزوین حین ارائه خدمات درمانی به یک مصدوم، توسط وی و همراهانش مورد ضرب و شتم قرار گرفته و دچار مصدومیت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، روز پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی قزوین از مصدومیت چند تن از کارشناسان اورژانس استان قزوین در پی ضرب و شتم آنها توسط یک مصدوم ناشی از تصادف و همراهانش خبر داد.

سهیل سلطانی در این خصوص گفت: شب گذشته مأموریتی مبنی بر وقوع تصادف در اقبالیه قزوین، به پایگاه اقبالیه اعلام شد که کارشناسان اورژانس پایگاه مذکور به علت مأموریت دیگری در منطقه، خود قادر به اعزام نیرو نبودند و به همین دلیل کارشناسان پایگاه مولوی درقزوین جهت پوشش مأموریت تصادف به اقبالیه اعزام شدند.

سلطانی ادامه داد: کارشناسان پایگاه مولوی پس از رسیدن به آدرس اعلام شده، جهت انجام معاینات و آسیب‌های احتمالی به بررسی مصدوم پرداختند که با پرخاشگری وی و اطرافیانش مبنی بر عدم نیاز به انتقال مصدوم به بیمارستان مواجه شدند.

وی اضافه کرد: در پی این برخورد، کارشناسان اورژانس تاکیید می کنند که لازم است مصدوم به علت آسیب‌های وارده به بیمارستان منتقل شود که مجدداً مصدوم و همراهان وی رضایت به انتقال به بیمارستان نمی‌دهند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی قزوین خاطرنشان کرد: در این هنگام مصدوم و همراهان وی، اقدام به فحاشی و ضرب و شتم کارشناسان اورژانس می‌کنند که منجر به مصدومیت آنها می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید