خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد کانال آب؛ غرق شدن یک شهروند در مشکین دشت

عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد کانال آب؛ غرق شدن یک شهروند در مشکین دشت

خبرگزاری هرانا – یک شهروند در شهرستان مشکین دشت واقع در استان البرز در کانال آب کشاورزی سقوط کرده و جان خود را از دست داد. بی توجهی مسئولان شهری در نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد و عدم نصب علائم هشدار در کانال‌های آب و استخرهای کشاورزی پیش از این نیز بارها باعث بروز حوادث اینچنینی شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا،  مسوول آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهرداری مشکین دشت فردیس اعلام کرد که یک مرد ۴۲ ساله که برای نجات فرزندش خود را به آب زد در کانال آب مشکین دشت جان باخت.

سلیمان قهرمانی افزود: در پی گزارش تلفنی مبنی بر اینکه پدر و پسری در حال شستن خودرو دربلوار سردار شهید سلیمانی به داخل کانال آب مشکین دشت سقوط کرده بلافاصله  ماموران آتش نشانی مشکین دشت به محل حادثه شتافتند.

وی اظهار داشت: پدر در حال شستن خودرو در کانال آب مشکین دشت بود که ناگهان فرزند ۱۲ ساله اش به داخل کانال آب سقوط می کند و برای نجات پسرش او نیز به داخل کانال آب می افتد ماموران آتش نشانی پسر را نجات می دهند اما پدر به علت سقوط و ضربه به سر جان خود را از دست می دهد.

عدم نظارت دقیق مسئولان شهری بر اجرای حفاظ ایمن و استاندارد در حوضچه های آب کشاورزی و کانال های آب پیش از این نیز باعث بروز حوادث اینچنینی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید