خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  تداوم بازداشت و بلاتکلیفی محمد ایران نژاد در زندان اوین

تداوم بازداشت و بلاتکلیفی محمد ایران نژاد در زندان اوین

خبرگزاری هرانا – محمد ایران نژاد، شهروند ساکن تهران با گذشت حدود ۲ ماه از زمان دستگیری کماکان در بازداشت به سر می برد. آقای ایران نژاد در تاریخ ۴ اسفندماه توسط ماموران اطلاعات سپاه در تهران بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد امنیتی موسوم به بند دو الف زندان اوین منتقل شد. خانواده این شهروند روز دوشنبه ۳۰ فروردین‌ماه برای نخستین بار از زمان بازداشت اجازه ملاقات کابینی با او را داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰، محمد ایران نژاد، شهروند ساکن تهران با گذشت حدود ۲ ماه  از زمان دستگیری کماکان در بازداشت به سر می برد.

خانواده این شهروند روز دوشنبه ۳۰ فروردین‌ماه برای نخستین بار از زمان بازداشت اجازه ملاقات کابینی با او را داشته‌اند.

پیشتر دادیار کل زندانیان سیاسی از محل نگهداری آقای ایران نژاد اظهار بی اطلاعی کرده و مدعی شده بود که نام او در سیستم زندان اوین ثبت نشده است.

آقای ایران نژاد در تاریخ ۴ اسفندماه توسط ماموران اطلاعات سپاه در تهران بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد امنیتی موسوم به بند دو الف زندان اوین منتقل شد.

بازداشت آقای ایران نژاد در فروشگاه کتاب وی صورت گرفته و نیروهای امنیتی در زمان بازداشت، تعدادی از کتب فروشگاه و همچنین تلفن همراه تعدادی از مشتریان فروشگاه را نیز ضبط کردند.

تا زمان تنظیم این گزارش از دلایل بازداشت و اتهامات مطروحه علیه وی اطلاعی در دست نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید