خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه 30 فروردین 1400, 29th of May 2022      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ ساعت ۱۷:۲۶:۱۲

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران شهرداری ویس

معوقات مزدی کارگران شهرداری ویس

خبرگزاری هرانا – کارگران مجموعه شهرداری ویس واقع در استان خوزستان، از عدم دریافت ۵ ماه دستمزد و معوقات بیمه ای خود خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران مجموعه شهرداری ویس از بابت حقوق پرداخت نشده خود گلایه مندند.

این کارگران از افزایش میزان مطالبات مزدی خود در ماه‌های آینده ابراز نگرانی کردند و گفتند: علارغم پیگیری‌های مکرر کارگران برای دریافت حقوق، مسئولان شهری پاسخ قانع ‌کننده‌ای به درخواست‌های کارگران نمی‌دهند.

آن‌ها گفتند: در سال جاری و گذشته چند بار در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق دست به اعتراض صنفی زده و از کار کردن خودداری کرده‌ایم. در آخرین تجمع که ۲۹ فروردین ماه برگزار شد، مسئولان شهری وعده پیگیری مطالباتمان را دادند.

این کارگران که در بخش‌های مختلف مجموعه شهرداری کار می‌کنند، در ادامه گفتند: کار می‌کنیم اما از دستمزد خبری نیست! در شرایط اقتصادی فعلی، حتی اگر کارگر دستمزد هم بگیرد، نمی‌تواند نیازهای ضروری خانوار را تامین کند چه برسد به ما که پرداخت دستمزدهایمان ماه‌ها به تعویق افتاده است.

به گفته این کارگران، علیرغم اینکه مسئولان شهری از وضعیت مطالبات آن‌ها باخبرند اما تا این لحظه در خصوص پرداخت مطالبات مزدی کارگران مجموعه شهرداری ویس اقدامی صورت نداده‌اند.

این کارگران از افزایش میزان مطالبات مزدی خود در ماه‌های آینده ابراز نگرانی کردند و گفتند: مشکلات معیشتی و عدم پرداخت مطالبات، مشکلات بسیاری برای خانواده‌های ما به وجود آورده است.

به گفته یکی از کارگران، علیرغم اینکه مسئولان شهری از وضعیت مطالبات ما باخبرند اما تا این لحظه در خصوص پرداخت مطالبات مزدی کارگران مجموعه شهرداری ویس اقدامی صورت نگرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید