خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  محسن و بهروز منوچهری، تنظیم کنندگان موزیک جدید ساسی مانکن با قرار وثیقه آزاد شدند

محسن و بهروز منوچهری، تنظیم کنندگان موزیک جدید ساسی مانکن با قرار وثیقه آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – محسن و بهروز منوچهری که تنظیم و تولید موزیک «تهران توکیو» ساسان حیدری معروف به ساسی مانکن را بر عهده داشتند، امروز پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه، با تودیع قرار وثیقه، به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شدند. این شهروندان در اسفندماه ۹۹، در منزل شخصی خود در شیراز بازداشت شده بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰، محسن و بهروز منوچهری که با نام هنری آریو و اهورا در زمینه میکس و مسترینگ موسیقی فعالیت می کنند، به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شدند.

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی با انتشار توئیتی از آزادی این شهروندان با تودیع قرار وثیقه خبر داده است.

محسن و بهروز منوچهری پیشتر در اسفندماه ۹۹، در ارتباط با تولید تولید و تنظیم موزیک جدید ساسی مانکن به نام «تهران توکیو» در منزل شخصی خود در شیراز بازداشت شدند.

پس از انتشار تیزر موزیک ویدیو جدید ساسان حیدری یافته (ملقب به ساسی مانکن) خواننده پاپ، روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹، دادسرای امنیت اخلاقی از بازداشت عوامل ساخت موزیک ویدیو مذکور خبر داد. این دادسرا به هویت و تعداد بازداشت شدگان اشاره ای نکرده است.

دادسرای امنیت اخلاقی اعلام داشت: «همچنین دادسرا متعهد می‌شود در صورت انتشار موزیک ویدیوی کامل ساسان حیدری، ضمن تلاش جهت تحت پیگیری قرار دادن نامبرده در مراجع حقوقی بین المللی، برخورد قضائی قاطع با همکاران، کمک کنندگان و ارسال کنندگان دابسمش به نامبرده در داخل کشور را نیز دستور کار خود قرار دهد».

چندی پیش ساسان حیدری یافته، “ساسی مانکن” اقدام به تهیه موزیک ویدیویی کرد که در این ویدیو، الکسیس تگزاس پورن استار معروف آمریکایی حضور داشت. انتشار تیزر این ویدیو با واکنش های متعددی از سوی مسئولین قضایی روبرو شد.

روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر روز ۱۲ اسفند ماه ۹۹ طی ابلاغیه ای انتشار تیزر موزیک ویدئو مذکور را به هر نحوی در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع اعلام کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید