خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه 22 فروردین 1400, 29th of May 2022      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ساعت ۱۷:۴۵:۲۹

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مرگ ۳ کارگر در شهرهای مختلف

فقدان ایمنی کار؛ مرگ ۳ کارگر در شهرهای مختلف

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۲۲ فروردین‌ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۲ کارگر طی حوادثی جداگانه در استان های آذربایجان شرقی و کرمانشاه، جان خود را از دست دادند. همچنین یک کارگر در اهواز که طی روزهای گذشته در پی سقوط از تیر چراغ برق مصدوم شده بود، بر اثر شدت جراحات جان باخت. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰، یک کارگر ساختمانی در کرمانشاه بر اثر سقوط از ارتفاع، جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در این خصوص گفت: این حادثه در بلوار آل آقا شهر کرمانشاه رخ داد و در نتیجه آن یک کارگر از طبقه اول یک ساختمان در حال ساخت به چاله آسانسور در طبقه منفی دو سقوط کرد.

علیرضا دلیر افزود: این کارگر ۳۳ ساله، از ناحیه سر و کمر دچار جراحت شدید شد و علیرغم تلاش تیم پزشکی، بر اثر شدت جراحات جانش را از دست داد.

مرگ یک کارگر در اهواز

به گزارش ایلنا، امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰، یک کارگر شرکت توزیع برق اهواز که طی روزهای گذشته بر اثر سقوط از تیر چراغ برق مجروح شده بود، بر اثر شدت جراحات جان باخت.

بر اساس این گزارش، هویت این کارگر حسین نژاد ساری عنوان شده است.

مرگ یک کارگر اداره آب و فاضلاب در بخش ایلخچی

به گزارش ایسنا، امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰، سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی، از مرگ یکی از کارگران اداره آب و فاضلاب در مسیر یکی از روستاهای بخش ایلخچی، خبر داد.

وحید شادی نیا در اینباره اظهار کرد: به دنبال ترکیدگی لوله انتقال در روستای بخش ایلخچی (مابین روستای خور خور و سرین دیزج) کارگر اداره آب و فاضلاب این شهر که در حال تعمیر خط انتقال آب بود، جان خود را از دست داد.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی افزود: علت این حادثه در دست بررسی بوده و اطلاع رسانی خواهد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید