خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  فعالیت در زمینه مدلینگ، ۶ متهم در لیست عفو قرار گرفتند

فعالیت در زمینه مدلینگ، ۶ متهم در لیست عفو قرار گرفتند

خبرگزاری هرانا – شش شهروند به نام های ستاره طباطبایی، عاطفه اسکندری، ماندانا یاور، حامد بدیعی، مونا ملکوتی و شیوا افخمی که همگی به دلیل فعالیت در زمینه مدلینگ بازداشت شده و پرونده آنها در مراجع قضایی تحت رسیدگی قرار داشت، در لیست عفو قرار گرفتند. چندی پیش رئیس قوه قضائیه در نامه ای به رهبر جمهوری اسلامی پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک هزار و ۸۴۹ زندانی که شامل ۱۰۰ نفر از محکومین امنیتی نیز می شود را ارائه کرد و این پیشنهاد در اجرای بند ۱۱ از اصل ۱۱۰ قانون اساسی مورد موافقت آیت الله خامنه ای قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، ۶ شهروند که به دلیل فعالیت در زمینه مدلینگ مورد پیگرد قضایی قرار گرفته و بازداشت شده بودند در لیست عفو قرار گرفتند.

در این گزارش هویت این افراد ستاره طباطبایی، بازیگر متولد ۱۳۶۷، عاطفه اسکندری متولد ۱۳۶۹، ماندانا یاور، حامد بدیعی عکاس و فیلمبردار متولد ۱۳۶۰، مونا ملکوتی طراح لباس و شیوا افخمی عنوان شده است.

از میان آنها عاطفه اسکندری در سال ۲۰۱۵ و ماندانا یاور حدود هفت سال قبل در مسابقه دختر شایسته شرکت کردند. در آن زمان ماندانا یاور عنوان ملکه زیبایی را به دست آورد.

در این گزارش آمده است؛ در حالی این افراد در لیست عفو قرار گرفتند که پرونده آنها در مراجع قضایی هم چنان در جریان بود و در بازداشت به سر می بردند.

چندی پیش رئیس قوه قضائیه در نامه ای به رهبر جمهوری اسلامی پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک هزار و ۸۴۹ زندانی که شامل ۱۰۰ نفر از محکومین امنیتی نیز می شود را ارائه کرد و این پیشنهاد در اجرای بند ۱۱ از اصل ۱۱۰ قانون اساسی مورد موافقت آیت الله خامنه ای قرار گرفت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید