خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰, 17th of April 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ ساعت ۲۳:۰۵:۵۰

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین‌ماه، تعدادی از شهروندان معترض به قرارداد منعقد بین ایران و چین در کازرون، شماری از کارگران شهرداری کوت‌عبدالله در مقابل ساختمان استانداری خوزستان و همچنین گروهی از کارگران گروه ملی فولاد ایران در مقابل سالن اجتماعات این واحد، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۰، تعدادی از شهروندان معترض به عقد قراردادی با محتوای پنهان بین ایران و چین موسوم به “برنامه همکاری‌های جامع ایران و چین” در کازرون، تجمع اعتراضی برپا کردند.

اعتراضات مردمی به قرارداد منعقد مذکور، طی روزهای گذشته در چندین شهر از جمله تهران، کرج و رشت شکل گرفت و تاکنون ادامه داشته است.

تجمع کارگران شهرداری کوت عبدالله

به گزارش عصر جنوب، امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۰، شماری از کارگران شهرداری کوت‌عبدالله، در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان، در مقابل ساختمان استانداری خوزستان، دست به تجمع اعتراضی زدند.

کارگران معترض اهم مطالبات خود را عدم پرداخت ۴ ماه حقوق معوقه و عیدی عنوان کردند.

تجمع کارگران گروه ملی فولاد ایران

به گزارش کانال صدای مستقل کارگران گروه ملی فولاد، امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۰، گروهی از کارگران گروه ملی فولاد ایران، در اعتراض به اخراج دو تن از همکارانشان، در مقابل سالن اجتماعات این واحد، دست به تجمع اعتراضی زدند.

بر اساس این گزارش، به دنبال فراخوان قبلی، کارگران شاغل در بخشهای مختلف از ساعت ۸ صبح گرد هم آمدند و خواهان بازگشت به کار فوری دو تن از همکاران تعدیل شده ی خود به نام های “حسین رضایی” و “غریب حویزاوی” شدند.

“پاژنگی، مدیر حراست” با حضور در بین معترضان، با وعده ی مساعدت و رسیدگی به خواسته ی کارگران، خواستار پایان دادن به تجمع صورت گرفته شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید