خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت دو کارگر در سایه فقدان ایمنی کار / دو تن از پرسنل اورژانس جان باخته و مصدوم شدند

مرگ و مصدومیت دو کارگر در سایه فقدان ایمنی کار / دو تن از پرسنل اورژانس جان باخته و مصدوم شدند

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز سه شنبه ۱۰ فروردین ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، دو کارگر  در مشهد و نقده طی حوادثی جداگانه کشته و زخمی شدند. همچنین دو تن از پرسنل اورژانس طی حادثه تصادف در جاده علویجه شهرستان نجف آباد، کشته و مصدوم شدند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز دوشنبه ۹ فروردین ماه ۱۴۰۰، طی یک حادثه تصادف در جاده علویجه شهرستان نجف آباد واقع در استان اصفهان، دو تن از پرسنل اورژانس کشته و مصدوم شدند.

بر اساس این گزارش، در این حادثه راننده اورژانس با هویت جواد باقریان، ۴۲ساله جان باخت و پرسنل دیگر که ماما ۳۲ ساله است، دچار مصدومیت شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در این خصوص گفت: این خودروی امدادی، حامل یک مادر باردار ۳۴ ساله به مقصد بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر بود که متاسفانه مادر و جنین ۷ ماهه‌اش نیز در تصادف جان خود را از دست داده‌اند.

منصور شیشه فروش ادامه داد: همراه بیمار که خانمی ۳۹ ساله بود نیز در این حادثه زخمی شد.

مصدومیت کارگر ساختمانی در مشهد

به گزارش خبرگزاری فارس، یک کارگر ساختمانی در مشهد، طی حادثه ای در چاه سقوط کرده و مصدوم شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به نجات کارگر سقوط کرده در چاه یک کارگاه ساختمانی در خیابان کوهسنگی مشهد گفت:  با اقدام به موقع نجاتگران و آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۲، ۳ و ۴۰ این سازمان، این کارگر از داخل چاه خارج و برای سیر مراحل درمانی تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل شد.

مرگ یک کارگر ساختمانی در نقده

به گزارش آژانس خبری موکریان، امروز سه شنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۰، یک کارگر ساختمانی ۳۵ ساله، در شهرستان نقده واقع در استان آذربایجان غربی، در پی حادثه سقوط از روی داربست جان خود رو از دست داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید