خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹, 23rd of April 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ساعت ۱۷:۵۵:۱۰

    خانه  > اندیشه و بیان  >  آزادی ۵ شهروند با تودیع قرار وثیقه از زندان اشنویه

آزادی ۵ شهروند با تودیع قرار وثیقه از زندان اشنویه

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۲۳ اسفندماه، جبرئیل شعبانی، واحد شیخ محمدی، فیصل علی آبادی، فردین بایزیدی و لقمان طاهری پنج شهروند بازداشتی اهل اشنویه با تودیع قرار وثیقه از زندان این شهر آزاد شدند. این شهروندان اوایل بهمن‌ماه به صورت جداگانه توسط نیروهای امنیتی در شهرستان اشنویه بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، امروز شنبه ۲۳ اسفند ۹۹، جبرئیل شعبانی، واحد شیخ محمدی، فیصل علی آبادی، فردین بایزیدی و لقمان طاهری، پنج شهروند بازداشتی اهل اشنویه از زندان این شهر آزاد شدند

بر اساس این گزارش، آزادی این شهروندان با تودیع قرار وثیقه صورت گرفته است.

جبرئیل شعبانی، واحد شیخ محمدی، فیصل علی آبادی، و لقمان طاهری، اوایل بهمن ماه به صورت جداگانه توسط نیروهای امنیتی در اشنویه بازداشت و مدتی بعد به یکی از بازداشتگاه‌های امنیتی در ارومیه منتقل شدند.

از میان آنها جبرئیل شعبانی و لقمان طاهری روز گذشته به زندان اشنویه انتقال یافتند.

همچنین آقای فردین بایزیدی در تاریخ ۱۱ بهمن ماه توسط نیروهای امنیتی در اشنویه بازداشت و مورخ ۱۹ اسفندماه از یکی از بازداشتگاه‌های امنیتی ارومیه به زندان اشنویه منتقل شده بود.

اتهام مطروحه علیه سه تن از این شهروندان به نام‌های فردین بایزیدی، جبرئیل شعبانی و واحد شیخ محمدی، همکاری با یکی از احزاب مخالف نظام عنوان شده است.

این شهروندان همگی از اهالی شهرستان اشنویه واقع در استان آذربایجان غربی هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید