خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  با حکم دادگاه انقلاب؛ عیسی کلانتری در کنار سایر مجازاتها به ۴ ماه حبس محکوم شد

با حکم دادگاه انقلاب؛ عیسی کلانتری در کنار سایر مجازاتها به ۴ ماه حبس محکوم شد

خبرگزاری هرانا – عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، توسط دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری تهران به ۴ ماه حبس تعزیری، جزای نقدی و منع عضویت در احزاب و گروه‌های سیاسی محکوم شد. آقای کلانتری اواسط آذرماه امسال به دادسرای کارکنان دولت احضار و پس از تفهیم اتهام با قرار تامین آزاد شد. این پرونده به دنبال صحبت های او در مصاحبه با یکی از رسانه های مجازی گشوده شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، توسط دادگاه انقلاب تهران در کنار سایر مجازات ها به حبس محکوم شد.

بر اساس این گزارش، جلسه رسیدگی به اتهامات آقای کلانتری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران برگزار و نامبرده از بابت اتهام “توهین به بنیانگذار انقلاب اسلامی” به ۴ ماه حبس و منع عضویت در احزاب و گروه‌ها سیاسی و اجتماعی به مدت ۲ سال محکوم شد.

وی همچنین توسط شعبه ۱۰۵۸ دادگاه کیفری تهران به اتهام “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی” به پرداخت چهل میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است.

آقای کلانتری اواسط آذرماه امسال به دادسرای کارکنان دولت احضار و پس از تفهیم اتهام “توهین به بنیانگذار انقلاب اسلامی” با قرار تامین آزاد شد.

این پرونده به دنبال صحبت های او در مصاحبه با یکی از رسانه های مجازی گشوده شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید