خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  آزادی ۷ شهروند بازداشتی از زندان ارومیه با تودیع قرار وثیقه

آزادی ۷ شهروند بازداشتی از زندان ارومیه با تودیع قرار وثیقه

خبرگزاری هرانا – سوران حسین زاده، سیروان نوری، شپول خضری، افشین مام احمدی، فریدون موسی پور، فرهاد موسی پور و بهمن یوسف زاده، هفت شهروند بازداشتی امروز یکشنبه ۱۷ اسفندماه با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان ارومیه آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران،امروز یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۹، سوران حسین زاده، سیروان نوری، شپول خضری، افشین مام احمدی، فریدون موسی پور، فرهاد موسی پور، بهمن یوسف زاده با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان ارومیه آزاد شدند.

ماموران اطلاعات سپاه در تاریخ ۲۰ دیماه امسال شپول خضری، سیروان نوری، سوران حسین‌زاده و افشین مام احمدی را در مهاباد، فرهاد موسی پور، فریدون موسی پور و بهمن یوسف زاده را در شهر ربط واقع در شهرستان سردشت بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد امنیتی در ارومیه منتقل کردند.

این شهروندان که در جریان مراحل بازجویی به همکاری با یکی از گروه های ‌مخالف نظام متهم شده‌اند، نهایتا طی هفته‌های گذشته با اتمام مراحل بازجویی به زندان ارومیه منتقل شده بودند.

از میان این افراد فریدون موسی‌پور فرزند رحیم، شهروند اهل ربط واقع در شهرستان سردشت و از مدیران و دبیر زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ریزمان و بهمن یوسف زاده فرزند حمزه، دانشجوی دانشگاه پیام نور مهاباد است. سوران حسین زاده، شهروند اهل مهاباد است که در زمینه تئاتر فعالیت دارد. شپول خضری و سیروان نوری نیز از شهروندان اهل مهاباد هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید