خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته و دیروز پنجشنبه ۱۴ اسفندماه، جمعی از خانواده‌های جانباختگان پرواز هواپیمای اوکراینی در پارک پردیسان تهران و شماری از کارگران شرکت دناآیین، پیمانکار رستوران سازمان منطقه ویژه عسلویه در پشت ساختمان همایش، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز گذشته پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹، جمعی از خانواده‌های جانباختگان پرواز هواپیمای اوکراینی، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

خانواده‌های جانباختگان پرواز هواپیمای اوکراینی، در اعتراض به تناقض گزارش‌های ایران با گزارش اخیر سازمان ملل متحد درباره ساقط شدن این هواپیمای مسافربری، دست به تجمع زدند.

خانواده ها با رد هر گونه توافق بر سر دریافت غرامت اعلام کردند که “لحظه‌ای از خونخواهی عزیزانمان پا پس نمی‌کشیم.”

در نخستین ساعات ۱۸ دی ماه ۹۸، پرواز شماره ۷۵۲ خطوط هوایی اوکراین با ۱۷۶ سرنشین، توسط نیروهای مسلح ساقط شد. پس از چند روز فرافکنی سرانجام صبح ۲۱ دی ماه، ستاد کل نیروهای مسلح با انتشار اطلاعیه‌ای این واقعه را تایید کرده و مدعی شد که هدف‌گیری این هواپیما ناشی از خطای انسانی بوده است.

تجمع کارگران شرکت دناآیین در عسلویه

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹، شماری از کارگران شرکت دناآیین، پیمانکار رستوران سازمان منطقه ویژه عسلویه، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع این شهروندان در اعتراض به عدم دریافت مطالبات معوقه، حقوق و تغییر برنامه کاری از اقماری به روزکار، صورت گرفته است.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید