خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  با پایان بازجویی؛ فریدون موسی پور به زندان ارومیه منتقل شد

با پایان بازجویی؛ فریدون موسی پور به زندان ارومیه منتقل شد

خبرگزاری هرانا – روز سه شنبه ۱۲ اسفند، فریدون موسی پور، از اهالی شهر ربط از توابع شهرستان سردشت با پایان بازجویی به زندان ارومیه منتقل شد. وی در تاریخ ۲۰ دی ماه سال جاری بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه در ارومیه منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹، فریدون موسی پور، از اهالی شهر ربط از توابع شهرستان سردشت به بند زندانیان سیاسی زندان ارومیه منتقل شد.

این شهروند طی روزهای اخیر با اتمام بازجویی از بازداشتگاه اطلاعات سپاه در ارومیه به بند قرنطینه زندان این شهر منتقل شده بود.

تا لحظه تنظیم این گزارش از اتهامات مطروحه علیه وی اطلاعی در دسترس نیست.

فریدون موسی پور در تاریخ ۲۰ دیماه امسال به همراه برادر خود فرهاد موسی پور توسط ماموران اطلاعات سپاه در شهر ربط از توابع شهرستان سردشت بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه در ارومیه منتقل شد. فرهاد موسی‌پور روز شنبه ۲ اسفندماه ۹۹، از بازداشتگاه اطلاعات سپاه در ارومیه به زندان این شهر منتقل شد.

فریدون موسی‌پور فرزند رحیم، شهروند اهل ربط واقع در شهرستان سردشت و از مدیران و دبیر زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ریزمان است.

روز جاری همچنین بهمن یوسف زاده، از اهالی شهر ربط و همچنین افشین مام احمدی و ایمان عبدی، دو شهروند اهل مهاباد از بند قرنطینه زندان ارومیه به بند سیاسی این زندان منتقل شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید