خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران شهرداری لوشان

معوقات مزدی کارگران شهرداری لوشان

خبرگزاری هرانا – کارگران شهرداری لوشان در استان گیلان از عدم پرداخت چندین ماه معوقات مزدی و حق بیمه پرداخت نشده خود خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران شهرداری لوشان در استان گیلان از عدم پرداخت چندین ماه معوقات مزدی و حق بیمه پرداخت نشده خود خبر دادند.

بر اساس این گزارش، تعدادی از کارگران شهرداری لوشان با بیان اینکه هم اکنون نزدیک به ۸۰ کارگر خدماتی و فضای سبز به صورت قراردادی مشغول کارند که در روزهای پایانی سال نگران تامین نیازهای خانواده‌های خود برای نوروز هستند، گفتند: بابت مطالبات مزدی پنج تا شش ماه طلبکاریم و با توجه به مخارج سنگین سال نو از کارفرما می‌خواهیم بدهی خود را پرداخت کند.

این کارگران افزودند: کارگران علارغم اینکه به دلیل دریافت نکردن چندین ماه دستمزد دچار مشکلات معیشتی شده‌اند اما همچنان در حال انجام خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.

در خاتمه یکی از کارگران با اشاره مشکلاتی که در پرداخت مزدی و پرداخت حق بیمه وجود دارد، گفت: در حال حاضر حدود ۱۴ تا ۱۵ ماه حق بیمه کارگران شهرداری لوشان پرداخت نشده و مطالبات بازنشستگی تعدادی از کارگران بازنشسته نیز وصول نشده است.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید