خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  بازداشت دومین متهم کودک آزاری در نیشابور

بازداشت دومین متهم کودک آزاری در نیشابور

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۲۳ بهمن، دادستان عمومی و انقلاب نیشابور از بازداشت دومین فرد متهم به کودک‌آزاری در نیشابور خبر داد. به تازگی ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن فردی در یک مغازه آپاراتی با قرار دادن لاستیکی سنگین بر روی یک کودک، او را مورد آزار قرار می دهد و در این رابطه روز گذشته یک متهم بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، امروز پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹، دادستان عمومی و انقلاب نیشابور از بازداشت دومین فرد متهم به کودک‌آزاری در این شهر خبر داد.

محمد حسینی ضمن اعلام این خبر گفت: عصر دیروز پس از شناسایی مکان وقوع جرم، متهم در نیشابور دستگیر شد. همچنین با پایان تحقیقات اولیه، فرد دیگری نیز به دلیل همدستی با متهم اصلی شناسایی و صبح امروز در این شهر بازداشت شد.”

وی به اعتراف متهمان به ارتکاب کودک‌آزادی اشاره و بیان کرد: “رسیدگی قضایی به این پرونده با موضوع کودک‌آزاری، تهیه و انتشار تصاویر آن ادامه دارد. همچنین در اجرای تبصره ۴ ماده ۲۷ قانون نظام صنفی و همچنین فقدان پروانه کسب، دستور پلمب محل وقوع جرم در نیشابور صادر شده است”.

به تازگی ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن فردی در یک مغازه آپاراتی با قرار دادن لاستیکی سنگین بر روی یک کودک، او را مورد آزار قرار داده می دهد و در این رابطه روز گذشته یک متهم بازداشت شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید