خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, سایر گروهها  >  تفهیم اتهام انور چالشی و کامل جباروند در دادگاه انقلاب ارومیه

تفهیم اتهام انور چالشی و کامل جباروند در دادگاه انقلاب ارومیه

خبرگزاری هرانا – انور چالشی و کامل جباروند شهروندان اهل شهرستان ارومیه روز دوشنبه ۲۰ بهمن در شعبه ۶ بازپرسی دادگاه انقلاب ارومیه مورد تفهیم اتهام قرار گرفتند. این شهروندان در تاریخ ۱۲ آذرماه توسط ماموران امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه “المهدی” سپاه پاسداران در ارومیه منتقل شدند. نهایتا موسی آلوسی دیگر هم‌پرونده این شهروندان با تودیع قرار وثیقه آزاد و انور چالشی و کامل جباروند به زندان ارومیه منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹، انور چالشی و کامل جباروند شهروندان اهل شهرستان ارومیه در دادگاه انقلاب این شهر مورد تفهیم اتهام قرار گرفتند.

در جریان این جلسه که در شعبه ۶ بازپرسی دادگاه انقلاب ارومیه برگزار شد، اتهاماتی از جمله عضویت در یکی از گروه‌های مخالف نظام به این شهروندان تفهیم شد.

انور چالشی، موسی آلوسی و کامل جباروند به همراه برادر خود شکر جباروند در تاریخ ۱۲ آذرماه امسال توسط ماموران امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه “المهدی” سپاه پاسداران در ارومیه منتقل شدند. از میان این افراد موسی آلوسی پیشتر با تودیع قرار وثیقه از بازداشتگاه المهدی ارومیه آزاد شد. انور چالشی و کامل جباروند نیز به ترتیب در تاریخ ۱۹ و ۱۸ دیماه با پایان مراحل بازجویی به زندان این شهر منتقل شدند.

آقای چالشی نهایتا در تاریخ ۲۵ دیماه از بند قرنطینه به بند سیاسی این زندان منتقل شد.

انور چالشی و کامل جباروند به ترتیب اهل روستاهای لورزینی و چریک آباد دهستان مرگور ارومیه هستند و موسی آلوسی نیز ساکن روستای ولینده علیا، از توابع بخش مرکزی شهرستان ارومیه است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید