خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹, 13th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ساعت ۲۲:۴۴:۱۴

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز دوشنبه ۲۰ بهمن، جمعی از کارکنان عوارضی‌های استان قزوین در مقابل استانداری، تعدادی از بازنشستگان شرکت مخابرات استان زنجان در ساختمان جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات، شماری از پرسنل ارکان ثالث سازمان منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر در شهرک بعثت طی دو روز متوالی و گروهی از کشاورزان شهر مورچه خورت واقع در استان اصفهان، در محل زمین های خود، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹، جمعی از کارکنان عوارضی‌های با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل استانداری قزوین خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

بر اساس این گزارش، دلیل اعتراض آنها بلاتکلیفی بیش از ۱۳۰ نفر از کارکنان عوارضی قزوین در نتیجه اجرای طرح الکترونیکی کردن اخذ عوارض عنوان شده است.

روی بنر اعتراضی این افراد نوشته شده؛ ” امیدمان را به یاس تبدیل کرده‌اید نیاز اولیه را سلب کرده‌اید، چیزی برای از دست دادن نداریم، ماه‌ها گذشت و به سال رسید پس کی باید پاسخگو باشید.”

پیش از این نیز کارکنان عوارضی‌های قزوین در مرداد ماه ۱۳۹۸ مقابل ساختمان حمل و نقل جاده‌ای تهران دست به تجمع زده بودند.

تجمع بازنشستگان شرکت مخابرات زنجان

به گزارش ایلنا، امروز دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹، تعدادی از بازنشستگان شرکت مخابرات استان زنجان با برگزاری تجمع اعتراضی در ساختمان جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات، خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

آنها در این تجمع خواستار رسیدگی به مطالبات گذشته، امور رفاهی و پرداخت حق سنوات خود شدند.

تجمع پرسنل ارکان ثالث سازمان منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر

به گزارش نفیر نفت، طی روز گذشته و امروز دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹، شماری از پرسنل ارکان ثالث سازمان منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر در شهرک بعثت تجمع کردند.

آنها دلیل تجمع خود را اعتراض به عدم اجرای صحیح طرح طبقه بندی مشاغل و تبعیض در پرداخت مزایای شغلی پرسنل عنوان کردند.

به گفته آنها؛ نمایندگان آنان از سوی حراست تهدید می شوند. همچنین برخی از نمایندگان در پی تهدید حراست با تغییر شغل روبرو شده اند.

تجمع کشاورزان مورچه خورت

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، گروهی از کشاورزان شهرستان مورچه خورت واقع در استان اصفهان، در محل زمین های خود تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این کشاورزان دلیل تجمع خود را اعتراض به قطع درختان و تخریب تاسیسات آبرسانی زمین های خود توسط ماموران اداره آب عنوان کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید