خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  آزادی ایوب سلاحورزی با تودیع قرار از زندان ایلام

آزادی ایوب سلاحورزی با تودیع قرار از زندان ایلام

خبرگزاری هرانا – ایوب سلاحورزی، شهروند اهل شهرستان دره شهر واقع در استان ایلام امروز دوشنبه ۲۰ بهمن‌ماه با تودیع قرار کفالت از زندان این شهر آزاد شد. جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات این شهروند در تاریخ ۲۸ بهمن‌ماه در شعبه ۱ دادگاه انقلاب ایلام برگزار خواهد شد. آقای سلاحورزی در تاریخ ۱۰ دیماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت و در تاریخ ۲۳ دیماه با پایان بازجویی‌ها و تفهیم اتهام در دادسرا به زندان دره شهر ایلام منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ساعت ۱۵ امروز دوشنبه ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۹، ایوب سلاحورزی، شهروند اهل شهرستان دره شهر واقع در استان ایلام از زندان این شهر آزاد شد.

آزادی آقای سلاحورزی با تودیع قرار کفالت، به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی صورت گرفته است. جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات این شهروند در تاریخ ۲۸ بهمن‌ماه در شعبه ۱ دادگاه انقلاب ایلام برگزار خواهد شد.

اتهامات مطروحه علیه این شهروند فعالیت تبلیغی علیه نظام، توهین به رهبری و توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی عنوان شده است.

ایوب سلاحورزی در تاریخ ۱۰ دیماه امسال توسط نیروهای اداره اطلاعات بازداشت و به بازداشتگاه یکی از نهادهای امنیتی در ایلام منتقل شد. وی نهایتا روز سه شنبه ۲۳ دیماه با پایان بازجویی‌ها ابتدا به دادسرا و پس از تفهیم اتهام به زندان ایلام منتقل شد.

ایوب سلاحورزی، شهروند اهل شهرستان دره شهر، واقع در استان ایلام است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید