خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  ضرب و شتم یک سرباز وظیفه پلیس راهور، توسط نماینده مجلس در تهران

ضرب و شتم یک سرباز وظیفه پلیس راهور، توسط نماینده مجلس در تهران

خبرگزاری هرانا – به تازگی ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که از ضرب و شتم یک سرباز وظیفه راهور به دست علی‌اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس، حکایت دارد. در این ماجرا نماینده سبزوار بدون داشتن مجوزهای لازم، با خودرو شخصی خود قصد ورود به خط ویژه اتوبوس را داشت که با ممانعت سرباز وظیفه پلیس راهور روبرو شده و سپس سرباز مذکور را مورد ضرب و شتم قرار داد. پس از انتشار این ویدیو سخنگو و معاون اجتماعی ناجا از ورود و دستور ویژه فرمانده نیروی انتظامی، برای پیگیری این موضوع خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، به تازگی ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که از ضرب و شتم یک سرباز وظیفه به دست علی‌اصغر عنابستانی نماینده سبزوار حکایت دارد.

در این ماجرا علی‌اصغر عنابستانی نماینده سبزوار بدون داشتن مجوزهای لازم، با خودرو شخصی خود قصد ورود به خط ویژه اتوبوس را داشت که با ممانعت سرباز وظیفه پلیس راهور روبرو شده و سرباز مذکور را مورد ضرب و شتم قرار میدهد.

پس از انتشار این ویدیو سخنگو و معاون اجتماعی ناجا از ورود و دستور ویژه  فرمانده ناجا، برای پیگیری پرونده ضرب و شتم مامور وظیفه راهور توسط نماینده مجلس خبر داد.

مهدی حاجیان، در این خصوص گفت: “حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی بلافاصله دستور ویژه ای برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع  از طریق معاونت حقوقی و بازرسی ناجا صادر کرد.

وی  با اشاره به اینکه صیانت از حقوق  آحاد پرسنل ناجا  از دستورات اکید فرمانده ناجا است، افزود: “اعتقاد، باور و  تاکید  اشتری، همواره  بر این است که سربازان وظیفه را نیز چون فرزندان خود بدانیم  و در صیانت از شخصیت، کرامت انسانی و حق و حقوقشان  لحظه ای دریغ و درنگ  نکنیم، ایشان بارها به همه فرماندهان تاکید کرده اند که این جوانان، امانتی در دستان ما هستند بنابر این اجازه نمی دهیم  به ساحت مقدس سبزپوشان خدوم ناجا در هر جایگاه و مقامی توهین و تعدی شود.”

سخنگوی ناجا تأکید کرد: “در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، ناجا از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید