خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  بازداشت متهم به کودک آزاری در عجب شیر

بازداشت متهم به کودک آزاری در عجب شیر

خبرگزاری هرانا – مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی از بازداشت پدر کودک آزار در عجب شیر خبر داد. طی روزهای اخیر ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان میداد یک مرد دور گردن کودکی خردسال زنجیر بسته و بی اعتنا به گریه و ناله کودک او را به دنبال خود می کشد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از فارس، روز دوشنبه ۲۲ دیماه ۹۹،  متهم به آزار یک کودک در عجب شیر بازداشت شد.

طی روزهای اخیر ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان میداد یک مرد دور گردن کودکی شیرخوار زنجیر بسته و بی اعتنا به گریه و ناله کودک او را می کشد.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی اظهار داشت: در پی انتشار تصاویری با مضمون کودک آزاری در فضای مجازی، تیمی متشکل از معاونت اجتماعی، اورژانس اجتماعی و اداره بهزیستی شهرستان، موضوع  با جدیت کامل در دستور کار بهزیستی قرار گرفت و با پیگیری های لازم از جانب اورژانس اجتماعی و همکاری با کادر دادستانی عمومی، عوامل نیروی انتظامی شهرستان ،بلافاصله با بررسی های  پلیس فتا هویت متهمین در یکی از روستاهای شهرستان عجب شیر شناسایی شد.

فرگل صحاف افزود: تیم سیار اورژانس اجتماعی بلافاصله جهت مداخله در پرونده با همراهی عوامل نیروی انتظامی برای مصاحبه با عاملین کودک آزاری اعزام شد.

صحاف گفت: پس از بررسی های لازم مشخص شد فرد کودک آزار  پدر کودک بوده و با بیان  اینکه از روی عدم آگاهی و جهت سرگرمی و مزاح با کودکش  اقدام به این کار نموده که اقوام نزدیک ( عمو و پسر عموی کودک) از موضوع سوء استفاده کرده و آنرا در فضای مجازی پخش کرده و موجب خدشه دار شدن اذهان عمومی شده اند.

وی افزود: مسببین به همراه پدر کودک به خاطر اقدام ناشایست، در فرماندهی انتظامی شهرستان عجب شیر در بازداشت به سر می برند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: طی مصاحبه های بالینی با پدر خانواده ( که از لحاظ روحی و روانی سالم بوده ) در خصوص اعمال ناشایست مشهود در کلیپ ویدیویی به شدت اظهار ندامت کرده و به جد اظهار داشت که از روی عمد و به قصد آسیب رساندن و آزار به کودک نبوده و صرف خوشایندی کودک و ایجاد سرگرمی برای کودک بوده است.

وی از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده مواردی با مضامین کودک آزاری،  مراتب را جهت پیگیری به شماره تلفن ۱۲۳ اورژانس اجتماعی اطلاع دهند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید