خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  ساوه؛ بازداشت و پلمب واحد صنفی چهار شهروند به دلیل انتشار تصاویری در فضای مجازی

ساوه؛ بازداشت و پلمب واحد صنفی چهار شهروند به دلیل انتشار تصاویری در فضای مجازی

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از بازداشت ۴ شهروند در این شهرستان به دلیل آنچه “انتشار تصاویر مبتذل و مستهجن” در فضای مجازی خوانده است خبر داد. به گفته وی این افراد متصدی واحد های صنفی هستند و در پی بازداشت آن ها، واحد های صنفی آنان نیز پلمب شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از بازداشت ۴ متصدی واحد های صنفی در این شهرستان به دلیل آنچه “انتشار تصاویر مبتذل و مستهجن” در فضای مجازی خوانده است خبر داد.

عیسی آبادی گفت: “در رصد‌های انجام شده از سوی کارشناسان پلیس فتا شهرستان ساوه، کانال‌ها و صفحاتی مربوط به شهرستان را که در شبکه‌های اجتماعی، تصاویر مبتذل و مستهجن را در فضای مجازی منتشر می‌کردند مورد پایش قرار گرفت”.

او ادامه داد: “در مراحل تحقیقات تخصصی پلیس، ۴ نفر از مدیران و گردانندگان این کانال‌ها و صفحات مجازی شناسایی شدند و مراحل برخورد قانونی با آن‌ها در هماهنگی با مرجع قضائی در دستور کار قرار گرفت”.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه افزود: “با عنایت به اینکه این افراد از متصدیان واحد‌های صنفی بودند ضمن تهیه مستندات و هماهنگی، برابر ابلاغیه‌های واحد‌های صنفی آنان پلمب و محتوا‌های مجرمانه نیز از صفحات و کانال‌های آن‌ها حذف شد”.

در این گزارش اشاره ای به هویت بازداشت شدگان نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید