خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ سه کارگر در سایه فقدان ایمنی کار/ ضرب و شتم یک کارگر به دلیل درخواست پوتین کار در سربندر

مرگ سه کارگر در سایه فقدان ایمنی کار/ ضرب و شتم یک کارگر به دلیل درخواست پوتین کار در سربندر

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، سه کارگر در شهرهای بهارستان و اصفهان، طی حوادثی جداگانه جان خود را از دست دادند. بنا بر خبری دیگر، یک کارگر شاغل در واحد خدمات شهری سربندر به دلیل درخواست پوتین کار، توسط سرپرست کارگران مورد ضرب و شتم قرار گرفته و روانه بیمارستان شد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، ظهر روز سه شنبه ۱۶ دی ۹۹، یک کارگر ساختمانی در شهرستان بهارستان واقع در استان گلستان، حین کار گودبرداری ساختمانی زیر آوار ماند و جان خود را از دست داد.

بر اساس اعلام گروه‌های امدادی و نجات، این کارگر در عمق سه متری زیرزمین یک واحد مسکونی در حال ساخت در شهرک “امام حسین” از توابع شهرستان بهارستان مشغول کار بود که قربانی این حادثه شد.

بر اساس این گزارش، نیروهای امدادی پس از خارج کردن این کارگر از زیر آوار و با احیای قلبی و ریوی موفق به نجات وی نشدند.

مرگ دو کارگر در اصفهان

به گزارش ایلنا، منابع کارگری در راه‌آهن اصفهان از کشته شدن دو کارگر حین انجام کار در حادثه تصادف خبر دادند.

آنها گفتند: “در روز‌های گذشته دو نفر از کارگران راه‌آهن به نام «محمدعلی بیداد کریمی» از کارگران واحد نقلیه و «میلاد رحیمی» از کارگران واحد علائم و ارتباطات راه‌آهن استان اصفهان، حین انجام کار دچار حادثه تصادف شده و جان خود را از دست دادند.”

ضرب و شتم یک کارگر به دلیل درخواست پوتین کار در سربندر

به گزارش عصر جنوب، یک کارگر واحد خدمات شهری سربندر،‌ به دلیل درخواست پوتین کار، توسط سرپرست کارگران مورد ضرب و شتم قرار گرفته و روانه بیمارستان شد.

سرپرست شهرداری بندر امام خمینی با تایید ضرب و شتم کارگر گفته عامل ضرب و شتم از کار اخراج شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید