خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  ضرب و شتم مادر افغانستانی توسط مامور نیروی انتظامی در اردوگاه عسکرآباد

ضرب و شتم مادر افغانستانی توسط مامور نیروی انتظامی در اردوگاه عسکرآباد

خبرگزاری هرانا – به تازگی ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که در آن یک مامور نیروی انتظامی به یک زن افغانستانی سیلی می‌زند. فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران، ضمن تایید بروز این اتفاق در محل مراجعات مردمی اردوگاه عسکرآباد شهرستان پیشوا، دستور ویژه، جهت بررسی موضوع را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پی انتشار یک فیلم در فضای مجازی در خصوص اردوگاه عسکرآباد، دستور ویژه رسیدگی صادر کرد.

ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که در آن یک مامور نیروی انتظامی به یک زن افغانستانی سیلی می‌زند. انتشار این ویدئو واکنش بسیاری را در میان کاربران شبکه های اجتماعی به همراه داشته است.

به گفته برخی کاربران این زن افغان جهت پیگیری کارهای فرزندش به اردوگاه عسکرآباد تهران مراجعه کرده که در جریان آن با این برخورد مامور نیروی انتظامی مواجه می‌شود.

بر اساس این گزارش در پی انتشار ویدئویی از محل مراجعات مردمی اردوگاه عسکرآباد شهرستان پیشوا، سردار کیومرث عزیزی چهارشتبه شب با صدور دستور ویژه، بر بررسی دقیق و سریع اتفاق رخ داده در این اردوگاه تأکید کرد.

در بیانیه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران آمده است که پلیس اجازه نمی‌دهد حقی از کسی ضایع شود و به محض تکمیل تحقیقات، جزئیات این اتفاق اطلاع رسانی می‌شود.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید