خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۶ دی، شماری از مشتریان و خریداران وانت از کارخانه “زامیاد” در مقابل این کارخانه و جمعی از حواله داران خودروی شاهین مقابل ساختمان مرکز ملی رقابت، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از بی بی سی فارسی، امروز شنبه ۶ دی ۱۳۹۹، شماری از مشتریان و خریداران وانت از کارخانه “زامیاد” به دلیل تعویق در تحویل خودرو به آنها، مقابل این کارخانه تجمع کردند.

مدیران این کارخانه دلیل تأخیر در تحویل خودرو به مشتریان را ندادن مجوزهای زیست‌محیطی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست عنوان کردند.

این درحالیست که دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن رد این ادعا عنوان کرد: “ما در سازمان محیط زیست، مجوز تولید وانت‌های زامیاد را روز ۱۷ آذر امسال صادر کرده‌ایم و مشکلی از حیث تولید برای کارخانه وجود ندارد”.

وی افزود: ” نکته‌ای که از سوی کارخانه مبنی بر تحویل ندادن خودرو به بهانه نداشتن مجوزهای زیست‌محیطی به خریداران مطرح شده، صحت ندارد، ظاهرا کارخانه در مسیر فروش و تحویل محصول به خریداران سنگ‌اندازی می کند، اما این موضوع ارتباطی به سازمان محیط زیست ندارد”.

تجمع حواله داران خودروی شاهین

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، جمعی از حواله داران خودروی شاهین با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان مرکز ملی رقابت خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

تجمع کنندگان دلیل این تجمع خود را عدم تحویل خودرو و افزایش قیمت آن عنوان کردند.

یک از حواله داران در این خصوص گفت: “از ما ۸۰ میلیون گرفتند بابت اینکه خودروی ۱۶۰ میلیونی تحویل بدهند، حالا می‌گویند باید ۲۷۰ میلیون بدهید، هر سه ماه هم قیمت خودرو افزایش پیدا می کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید