خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد؛ غرق شدن یک نوجوان در کانال آب آبپخش

عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد؛ غرق شدن یک نوجوان در کانال آب آبپخش

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۶ دی، یک نوجوان ۱۵ ساله در شهر آبپخش واقع در استان بوشهر، با سقوط در یک کانال آب غرق شده و جان خود را از دست داد. بی توجهی مسئولان شهری در نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد و عدم نصب علائم هشدار در کانال‌های آب و استخرهای کشاورزی پیش از این نیز بارها باعث بروز حوادث اینچنینی شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از غرق شدن نوجوان ۱۵ ساله در شهر آبپخش در کانال آب شهر آبپخش خبر داد.

فرهاد آراوند با اعلام این خبر گفت: “ماموران انتظامی بخش آبپخش حوالی ساعت ۱۳ ظهر امروز پس از اطلاع از یک مورد غرق شدگی در کانال آب، سریعا به محل حادثه عزیمت کردند. در بررسی های عوامل انتظامی مشخص شد، پسری ۱۵ساله اهل گناوه که برای دید و بازدید از بستگان به شهر آبپخش آمده بود به درون کانال آب سقوط کرده و غرق شده است.”

فرمانده انتظامی دشتستان بیان کرد: “با حضور نیروهای انتظامی و امدادی جسد بی‌جان نوجوان ۱۵ ساله پس از تلاش ۵ ساعته از کانال آب خارج و به سردخانه منتقل شد.”

عدم نظارت دقیق مسئولان شهری بر اجرای حفاظ ایمن و استاندارد در حوضچه های آب کشاورزی و کانال های آب پیش از این نیز باعث بروز حوادث اینچنینی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید