خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  خودکشی یک نوجوان ۱۴ ساله در مشهد

خودکشی یک نوجوان ۱۴ ساله در مشهد

خبرگزاری هرانا – روز سه شنبه ۲۵ آذرماه، یک نوجوان ۱۴ ساله در مشهد با پریدن از روی ساختمان یک مرکز تجاری دست به خودکشی زده و به زندگی خود پایان داد. سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی‌های سالانه از سوی سازمان پزشکی قانونی بیش از ۷ درصد اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز سه شنبه ۲۵ آذرماه ۹۹، یک نوجوان ۱۴ ساله در مشهد با پریدن از روی بلندی یک ساختمان اقدام به خودکشی کرده و به زندگی خود پایان داد.

بر اساس این گزارش، در ویدئوی منتشر شده تصویر فردی مشاهده می شود که بعد از در آوردن کاپشن خود از بالای یک برج به پایین می پرد و به زندگی خود پایان می دهد.

در همین حال اطلاعات کسب شده حاکی است این فرد نوجوان ۱۴ ساله ای بوده که پس از جدایی پدر و مادرش از یکدیگر با مادربزرگش زندگی می کرده که به دلیل نامعلومی خود را از پشت بام یک مرکز تجاری پایین می اندازد و خودکشی می کند.

این حادثه دو شب قبل زمانی در حاشیه بولوار جانباز مشهد رخ داد که شهروندان با مشاهده صحنه سقوط نوجوان از برج مرکز تجاری، مراتب را به پلیس اطلاع دادند.

دقایقی بعد با حضور نیروهای تجسس کلانتری آبکوه در محل تحقیقات مقدماتی آغاز شد و جسد این نوجوان با دستور قاضی احمدی نژاد، قاضی ویژه قتل عمد، برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

مادربزرگ این نوجوان در این باره گفت: پدر و مادر نوه ام چند سال قبل از یکدیگر طلاق گرفتند و او با من زندگی می کرد اما نوجوانی بسیار آرام و سربه زیر بود. نمی دانم چرا این حادثه تلخ رخ داد. تحقیقات بیشتر درباره انگیزه خودکشی این نوجوان، با دستور قضایی و هدایت و راهنمایی سرهنگ محمدی توسط نیروهای تجسس ادامه دارد.

سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی‌های سالانه از سوی سازمان پزشکی قانونی بیش از ۷ درصد اعلام شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید