خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  انتقال ۲ کودک رها شده در میاندوآب به بهزیستی

انتقال ۲ کودک رها شده در میاندوآب به بهزیستی

خبرگزاری هرانا – رییس اداره بهزیستی میاندوآب از شناسایی و انتقال ۲ کودک پسر ۳ و ۶ ساله بدسرپرست به یکی از مراکز نگهداری کودکان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، رییس اداره بهزیستی میاندوآب گفت: “شب گذشته به دنبال گزارش‌های مردمی در تماس با اورژانس ۱۲۳، مبنی اقامت یک خانواده چهار نفره در حاشیه‌ رودخانه “لیلان‌چای” این شهر، اورژانس اجتماعی بلافاصله در محل حاضر و بعد از بررسی این ۲ کودک را مشاهده‌ ‌و شناسایی کردند”.

علی کریمی با بیان اینکه این کودکان ۲ پسر بچه دارای سه و ۶ ساله در آن محل رها و سرگردان بودند، گفت: “باتوجه به‌ اظهار ساکنان آن منطقه، سرپرست کودکان ساکن یکی از شهرستان‌های اطراف و به علت اعتیاد به مواد مخدر در نگهداری آنان سهل‌انگاری شده بود و در نهایت کودکان با همکاری ماموران انتظامی و با حکم مقام قضایی به یکی از مراکز نگهداری از کودکان بدسرپرست در یکی از شهرهای استان انتقال یافتند”.

رییس اداره بهزیستی میاندوآب با بیان اینکه یکی از این کودکان به عمل جراحی از ناحیه فتق نیاز داشت، افزود: “اقدامات لازم و اولیه با هماهنگی آن مرکز انجام شده و بزودی عمل می‌شود”.

کریمی اضافه کرد: “پس از مراجعه در چند مرحله به آن محل والدین این کودکان در آن محل حضور نداشتند و با توجه به پیگیری‌های فرماندار و شهردار میاندوآب‌ و حضور آنان در آن محل، والدین آنان نیز به یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد این شهرستان تحویل داده شدند”.

.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید