خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت ۵۰ شهروند در یک مهمانی خصوصی در خرمشهر

بازداشت ۵۰ شهروند در یک مهمانی خصوصی در خرمشهر

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۲۲ آذر، ۵۰ دختر و پسر در یک مهمانی خصوصی در روستای صنگور خرمشهر، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند. ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹، پنجاه دختر و پسر که در یک مهمانی خصوصی در یک باغ در روستای صنگور خرمشهر حضور داشتند بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، ساعت ۲۲ شنبه، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خرمشهر با هماهنگی مقام قضائی وارد مهمانی شدند و دختران و پسران جوان را بازداشت و به مقام قضائی معرفی کردند.

حسن روحانی، رییس جمهور ایران در اوایل سال ۱۳۹۵ گفته بود: «حق نداریم در زندگی خصوصی و عمومی مردم دخالت کنیم.» او همچنین گفته بود: «آزادی مردم با آیین نامه و سلیقه افراد و برخی دستگاه‌ها نمی تواند محدود شود و آزادی مردم به غیر از قانون با هیچ چیز دیگری محدود نمی شود و حتی دولت و قوه قضاییه هم نمی توانند مردم را محدود کنند و فقط قانون می تواند چارچوب‌هایی در این زمینه داشته باشد.»

لازم به ذکر است که ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید