خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  متهمان پرونده دوچرخه سوار آلمانی به شلاق، حبس و فعالیت در حمایت از کودکان سرطانی محکوم شدند

متهمان پرونده دوچرخه سوار آلمانی به شلاق، حبس و فعالیت در حمایت از کودکان سرطانی محکوم شدند

خبرگزاری هرانا – شش متهم پرونده فیلیپ مارک گراف، دوچرخه سوار آلمانی  بهبود یافته از سرطان که مرداد سال گذشته در جریان سفرش استان مازندران مورد سرقت و ضرب و شتم قرار گرفته بود، توسط دادگاه عمومی نشتارود، به شلاق، حبس و فعالیت اجتماعی در حمایت از کودکان سرطانی محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اعتماد، ۶ متهم پرونده فیلیپ مارک گراف دوچرخه سوار آلمانی، توسط دادگاه عمومی نشتارود به شلاق و حبس و فعالیت اجتماعی در حمایت از کودکان سرطانی محکوم شدند.

فیلیپ مارک گراف دوچرخه سوار آلمانی، سوم مرداد ماه سال گذشته وارد نشتارود مازندران شد و اقدام به برپایی چادر مسافرتی کرده بود، عده‌ای پس از اطلاع از تابعیت این فرد او را اغفال و به ساحل دریا راهنمایی می‌کنند و در فرصتی مناسب علاوه بر سرقت اموال این گردشگر خارجی او را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند.

بر اساس این گزارش، قاضی شعبه اول دادگاه عمومی نشتارود، هر ۶ متهم این پرونده را علاوه بر شلاق و حبس تعزیری، به دو مورد حکم سبز نیز محکوم کرد.

در حکم قاضی آمده است؛ با توجه به اینکه تبعه آلمانی پس از شکست بیماری سرطان در حرکتی نمادین و انسان دوستانه برای حمایت از بیماران سرطانی اقدام به رکاب زنی در کشورهای مختلف کرده بود متمهان علاوه بر عذرخواهی از او در یکی از رسانه‌های خبری رسمی کشور، متهمین تا دو سال برای حمایت از کودکان سرطانی، بروشورهای معرفی مجمع خیرین حمایت از کودکان سرطانی را توزیع و صندوق‌های کمک به این مجمع در شهرستان تنکابن و توابع آن را پخش و جمع آوری کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید