خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  قتل ناموسی؛ کشته شدن یک مرد در تهران

قتل ناموسی؛ کشته شدن یک مرد در تهران

خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه ۱۷ آذر، یک فرد در تهران با انگیزه ناموسی دوست خواهرش که مردی جوانی بود را به قتل رساند. در قوانین ایران مواردی در نظر گرفته شده تا افرادی که مرتکب “قتل‌های ناموسی” می‌شوند را از مجازات‌های سنگین معاف کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آفتاب، روز دوشنبه ۱۷ آذر ۹۹، ماموران کلانتری ۱۰۶ منطقه نامجو تهران در جریان قتل مرد جوانی در یک ساختمان نیمه کاره در خیابان نامجو قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، ماموران با حضور در صحنه جرم با جسد مرد جوانی روبرو شدند که با ضربه محکم پتک به سرش به قتل رسیده است. کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که قربانی که مردی ۳۸ ساله است در درگیری با کارگر ساختمان که جوان ۲۹ ساله‌ای است با ضربات پتک به سرش به قتل رسیده است.

این متهم در نهایت بازداشت شد و در بازجویی ها گفت: “در ساختمان نیمه کاره کار می‌کردم و متوجه شده بودم که خواهرم با یکی از دوستانم که مرد ۳۸ ساله است دوست شده و روز حادثه مقتول به محل کارم آمد و عنوان کرد که با خواهرم دوست شده و سر همین موضوع با هم درگیر شدیم که در یک لحظه از روی عصبانیت با پتک آهنی ضربه محکمی به سر مقتول زدم و سپس پا به فرار گذاشتم. عصبانیت و ناراحتی من به خاطر این بود که مقتول و خواهرم از دوستی من سو استفاده کردند.”

بنا بر این گزارش، متهم به دستور بازپرس دشتبان در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

در قوانین ایران مواردی در نظر گرفته شده تا افرادی که مرتکب “قتل‌های ناموسی” می‌شوند را از مجازات‌های سنگین معاف کند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید