خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در تربت حیدریه

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در تربت حیدریه

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۱۵ آذر ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک نگهبان در تربت حیدریه به دلیل سقوط در چاله آسانسور دچار مصدومیت شد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تربت حیدریه از مصدومیت یک نگهبان در پی سقوط در چاه آسانسور در این شهرستان خبر داد.

عظیم چوپان اظهار کرد: ساعت هفده و ۵۵ دقیقه بعدازظهر روز شنبه طی تماس تلفنی شخصی مضطرب با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی، از سقوط و مصدومیت خود در چاله آسانسور در مجتمع زعفرانیه خبر داد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تربت حیدریه ادامه داد: “بلافاصله تیم‌های عملیاتی ایستگاه شماره یک و ایستگاه امداد و نجات به فرماندهی رضا مختاری به محل حادثه واقع در خیابان طالقانی اعزام شدند، پس از حضور در محل حادثه و شناسایی موقعیت فرد، عملیات دستیابی و نجات مصدوم در دستور کار تیم‌های اعزامی سازمان قرار گرفت”.

چوپان در پایان افزود: “نگهبان که دچار شکستی و مصدومیت از ناحیه پا و صورت شده بود، جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل پرسنل فوریت‌های پزشکی شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید