خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹, 3rd of December 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ ساعت ۲۳:۰۸:۳۷

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۱۳ آذر، جمعی از رانندگان تاکسی جزیره کیش در مقابل ساختمان سازمان منطقه آزاد کیش و مسجد “خاتم‌الانبیاء” این شهر و گروهی از شهروندان ساکن سربندر در خیابان مرکزی این شهر، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، روز پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، جمعی از رانندگان تاکسی جزیره کیش در اعتراض به تغییر وضعیت شغلی و عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان سازمان منطقه آزاد کیش و مسجد “خاتم‌الانبیاء” تجمع کردند.

آنها نسبت به تصمیم شرکت عمران مبنی بر امضای تفاهمنامه همکاری با شرکت اسنپ، معترض هستند.

اعتراض رانندگان در حالی جریان دارد که  ابوالفضل طیبی، مدیر عامل شرکت عمران کیش امضای این تفاهمنامه را گامی برای ایجاد رقابت سالم بین فعالان حوزه حمل و نقل، عنوان کرده است.

تجمع شهروندان ساکن سربندر

به گزارش عصر جنوب، پنجشنبه شب ۱۳ آذر ۱۳۹۹، گروهی از شهروندان ساکن سربندر واقع در استان خوزستان، در اعتراض به سو مدیریت و عدم رسیدگی به آبگرفتگی های پس از بارندگی‌های اخیر، در خیابان مرکزی سربندر تجمع کردند.

به گفته برخی از شهروندان ساکن سربندر بوی گنداب‌ فاضلاب خانه آنها را غیر قابل سکونت کرده و در برخی مناطق نیز شهروندان از رشد زالو خبر دادند.

طی روزهای اخیر در سایه بی توجهی مسئولان و فقدان مدیریت کارامد شهری، به دنبال بارندگی، خیابان ها، منازل سربندر دچار آبگرفتگی شده و زندگی را برای ساکنین این مناطق دشوارتر کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید