خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مرگ یک کارگر در فراهان

فقدان ایمنی کار؛ مرگ یک کارگر در فراهان

خبرگزاری هرانا – روز سه شنبه ۱۱ آذر، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر ساختمانی در فراهان بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صداوسیما، روز سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹، کارگر ۶۰ ساله اهل فراهان براثر سقوط از طبقه دوم یک ساختمان نیمه کاره جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در این خصوص گفت: “در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه روز سه شنبه با اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر فوت مردی در پی سقوط از ارتفاع در هنگام کار در ساختمانی در یکی از محله‌های شهرستان فراهان، بلافاصله واحد‌های امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند.”

علیرضا معیریان افزود: “با حضور ماموران انتظامی در محل حادثه، مشخص شد کارگری ۶۰ ساله در هنگام کار در یک واحد ساختمانی نیمه کاره، بر اثر سقوط ناگهانی از طبقه دوم، به شدت مجروح و به یکی از بیمارستان‌های اراک منتقل شد.”

او ادامه داد: “فرد آسیب دیده پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و جسد متوفی با تشکیل پرونده برای بررسی‌های لازم به پزشکی قانونی انتقال داده شد.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید